Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

Get Adobe Flash player

Aktualności

OTWARCIE 25.05

 

W zwiazku z otwarciem placówki 25 maja prosimy o informację mejlową kto z Państwa przyprowadzi dziecko w poniedziałek, gdyż wymagane jest stworzenie odrębnych grup. Prosimy o zapoznanie się z nowymi procedurami,które zostaną wysłane e-mailem i dostarczenie ich w miarę  możliwości do piątku do żłobka w godzinach 8 00 do 14 00 lub w poniedzialek przy przyjęciu dziecka do żłobka.

 


 PROMOCJA            ->      665 zł                 z wyżywieniem

 

  ->    CENNIK          NA 2020 r.    

 

 

Uzyskaliśmy środki z UE      ->  ZOBACZ CO SIĘ ZMIENI

UE

 

Uwaga!                        Przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie                     z obowiązkowym kalendarzem szczepień

 

 

 

 

 

 

CENTRUM OPIEKI I EDUKACJI DINO

Opole, ul. Katowicka 50, Przy budynku NOT

Telefon:   535 3466 35  ( 535 DINO 35) 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Udostępniliśmy Państwu dodatkowe telefony, pod którymi można zgłaszać wszelkie bieżące sprawy związane z pobytem Waszych dzieci.

 

DINO I :535 96 3466

DINO II 535 30 88 72


WSKAZÓWKA !  Numer  535 96 (3466)   można łatwo zapamiętać jako   535 96 (DINO)  na klawiaturze do pisania SMS.

Z życia żłobka

DSC00147.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2020 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie