MISJA

W żłobku DINO każdy z wychowanków traktowany jest indywidualnie. Staramy się wyłowić jego zainteresowania, dostrzec i ukierunkować talent. Nie jesteśmy tego w stanie dokonać bez Państwa pomocy dlatego zakładamy daleko idącą współpracę z rodzicami. Podkreślamy Państwa rolę przy realizowaniu naszej misji i prosimy o sugestie oraz spostrzeżenia.

Jesteśmy PIERWSZYM NIEPUBLICZNYM ŻŁOBKIEM W OPOLU ( rejestr dostępny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miasta OPOLE http://www.bip.um.opole.pl/?id=35721 ). Działamy w oparciu o Ustawę z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 ( Dziennik Ustaw z 2011 r. Nr 45 poz. 235 ) Ustawodawca założył, iż opiece podlegać będą dzieci od ukończenia 20-go tygodnia życia do 36 miesięcy (w wyjątkowych wypadkach do 4 lat).