Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

 

Podstawowymi aktami prawnymi które regulują naszą działalność jest USTAWA z 4 lutego o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 wraz z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 25 marca 2011 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych oraz UCHWAŁA Rady Miasta Opola  w sprawie określenia wysokości i zasad ustalania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobek lub klub dziecięcy na terenie Miasta Opola.

Akty prawne do pobrania:

 ustawaUSTAWA

  

rozporządzenieROZPORZĄDZENIE

  

uchwałaUCHWAŁA

Z życia żłobka

DSC00067.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2024 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie