PROMOCJA            ->      700 zł                 z wyżywieniem

->    CENNIK          NA 2020 r.

Uzyskaliśmy środki z UE      ->  ZOBACZ CO SIĘ ZMIENI

UE

Uwaga!                        Przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie                     z obowiązkowym kalendarzem szczepień

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS !UE

W najbliższych miesiącach przeprowadzone zostaną prace remontowe

Dzięki środkom z Unii Europejskiej Wasze dzieci przebywać bedą w klimatyzowanych pomieszczeniach wyposażonych w nowe zabawki wspierające rozwój integracji sensorycznej

Wymienione zostaną posadzki i stolarka drzwiowa, a sanitariaty dostosowane będą tak, aby codzienne  czynnosci higieniczne, mycie zębów oraz inne zabiegi wykonywane były w jeszcze wygodniejszych warunkach. Rozświetlimy tę przestrzeń, a obszar na sali zabaw zostanie przeorganizowany i powiększony. Wszyscy, którzy wiedzą o tym, iż na nasz plac zabaw można wyjść bez konieczności opuszczania budynku przekonają się, że będzie to teraz jeszcze wygodniejsze. Doświetlona będzie klatka schodowa.  Na nasz koszt wymienimy na ogródku płot dzielony ze szkołą, a już przed przed wejściem do obu skrzydeł złobka wiatć Państwa będzie odnowiona i ocieplona elewacja oraz trwała i estetyczna obróbka kamieniarska schodów i podestów.

BEZPIECZEŃSTWO

Nad bezpieczeństwem Waszych dzieci czuwać będzie nowy, wysokiej klasy system monitoringu, na który składać się będzie 12 kamer wysokiej rozdzielczości.

Zakupione zostaną nowe lampy, a nieekologiczne świetlówki zostaną wymienione na oświetlenie led.

Większą prywatność zapewnią komplety rolet, które w sali audiowizualnej pozwolą na pełne zaciemnienie i jeszcze lepsze warunki dydaktyczne.

Zamontowane zostaną 4 zestawy klimatyzatorów z opcją dogrzewania w okresie przed sezonem grzewczym, aby komfort Waszych pociech był na najwyższym poziomie.

Copyright © 2019 Żłobek Dino  Rights Reserved.