Dzięki środkom z Unii Europejskiej Wasze dzieci przebywać bedą w klimatyzowanych pomieszczeniach wyposażonych w nowe zabawki wspierające rozwój integracji sensorycznej

Wymienione zostały posadzki i stolarka drzwiowa, a sanitariaty dostosowane są tak, aby codzienne  czynnosci higieniczne, mycie zębów oraz inne zabiegi wykonywane były w jeszcze wygodniejszych warunkach. Przestrzeń została rozświetlona, a obszar na sali zabaw został przeorganizowany i powiększony. Wszyscy, którzy wiedzą o tym, iż na nasz plac zabaw można wyjść bez konieczności opuszczania budynku przekonają się, że będzie to teraz jeszcze wygodniejsze. Doświetlona została klatka schodowa.  Na nasz koszt wymieniliśmy na ogródku płot dzielony ze szkołą, a już przed przed wejściem do obu skrzydeł złobka wita Państwa odnowiona  obróbka kamieniarska schodów i podestów oraz nowy mural.

BEZPIECZEŃSTWO

W ramach projektu podjazd dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych oraz schody obłożone zostały antypoślizgowym granitem szczotkowanymi, a stopnice dodatkowo oznaczone są specjalnym materiałem widocznym dla osób o słabym wzroku.

Nad bezpieczeństwem Waszych dzieci czuwać będzie nowy, wysokiej klasy system monitoringu,  który składa się będzie 12 kamer wysokiej rozdzielczości.

Zakupione zostały nowe lampy, a nieekologiczne świetlówki wymieniliśmy na oświetlenie led.

Większą prywatność zapewniają komplety rolet, które w sali audiowizualnej pozwolą na pełne zaciemnienie i jeszcze lepsze warunki dydaktyczne.

KOMFORT

Zamontowane zostały 4 ZESTAWY KLIMATYZATORÓW z opcją dogrzewania w okresie przed sezonem grzewczym, aby komfort Waszych pociech był na najwyższym poziomie.