Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

Get Adobe Flash player

Aktualności

DARMOWE CZESNE          PRZEZ ROK!!!

Rusza projekt         "Opolskie dla rodziców" Dzwoń! Pomożemy przy formalnościach.

 

 

UWAGA!!    

Od 1 listopada 2018r. nasza placówka wymagać będzie oświadczeń                      o przeprowadzonych obowiązkowych szczepieniach.

 

 

 

 

 

Przyjęcia trwają cały rok i uzależnione są jedynie od posiadania przez nas wolnych miejsc.

W przypadku gdy przynajmniej jeden z rodziców/opiekunów naszych podopiecznych mieszka na terenie Opola może otrzymywać dofinansowanie z budżetu miasta. Osoby które ubiegają się o bonifikatę muszą wypełnić DEKLARACJĘ wynikającą z uchwały Rady Miasta Opole.  Aby złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do naszej placówki wystarczy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ i wysłać ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .  W przypadku zamiaru oddania dziecka pod naszą opiekę w odleglejszym terminie, dla zwiększenia pewności otrzymania miejsca prosimy o potwierdzanie za pomocą e-mail zainteresowania przyjęciem dziecka. 

Prosimy także aby nie wpłacać wpisowego zanim nie podpiszemy umowy z Państwem. Jedynym warunkiem zabezpieczenia miejsca dla Państwa dziecka jest nasze słowo i dotychczas zawsze udawało się nam go dotrzymywać.

UWAGA!! Od 1 listopada 2018 r. nasza placówka wymagać będzie oświadczeń o przeprowadzonych obowiązkowych szczepieniach dzieci.

Formularze do pobrania:

                               

                                                                                                                                     

Z życia żłobka

DSC00094.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2018 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie