Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

Get Adobe Flash player

Aktualności

Uzyskaliśmy środki z UEUE

ZAINWESTUJEMY JE DLA WAS

ZOBACZ CO SIĘ ZMIENI

 

 

DARMOWE CZESNE          PRZEZ ROK!!!

"Opolskie dla rodziców" Dzwoń!                   

 

UWAGA!!    

Nasza placówka                  wymaga  oświadczeń                         o przeprowadzonych obowiązkowych szczepieniach.

 

 

 

 

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS !UE

 

W najbliższych miesiącach przeprowadzone zostaną prace remontowe

Dzięki środkom z Unii Europejskiej Wasze dzieci przebywać bedą w klimatyzowanych pomieszczeniach wyposażonych w nowe zabawki wspierające rozwój integracji sensorycznej

Wymienione zostaną posadzki i stolarka drzwiowa, a sanitariaty dostosowane będą tak, aby codzienne  czynnosci higieniczne, mycie zębów oraz inne zabiegi wykonywane były w jeszcze wygodniejszych warunkach. Rozświetlimy tę przestrzeń, a obszar na sali zabaw zostanie przeorganizowany i powiększony. Wszyscy, którzy wiedzą o tym, iż na nasz plac zabaw można wyjść bez konieczności opuszczania budynku przekonają się, że będzie to teraz jeszcze wygodniejsze. Doświetlona będzie klatka schodowa.  Na nasz koszt wymienimy na ogródku płot dzielony ze szkołą, a już przed przed wejściem do obu skrzydeł złobka wiatć Państwa będzie odnowiona i ocieplona elewacja oraz trwała i estetyczna obróbka kamieniarska schodów i podestów.

BEZPIECZEŃSTWO

W ramach projektu podjazd dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych oraz schody obłożone zostaną antypoślizgowym granitem szczotkowanymi a stopnice dodatkowo oznaczone zostaną specjalnym materiałem widocznym dla osób o słabym wzroku

Nad bezpieczeństwem Waszych dzieci czuwać będzie nowy, wysokiej klasy system monitoringu, na który składać się będzie 12 kamer wysokiej rozdzielczości.

Zakupione zostaną nowe lampy, a nieekologiczne świetlówki zostaną wymienione na oświetlenie led.

Większą prywatność zapewnią komplety rolet, które w sali audiowizualnej pozwolą na pełne zaciemnienie i jeszcze lepsze warunki dydaktyczne.

Zamontowane zostaną 4 zestawy klimatyzatorów z opcją dogrzewania w okresie przed sezonem grzewczym, aby komfort Waszych pociech był na najwyższym poziomie.

 

 

   

 

Z życia żłobka

DSC00129.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2019 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie