Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

Get Adobe Flash player

Aktualności

W 2018 r nasza placówka bierze udział w dwóch projektach obniżających koszty rodzicom

 

1 PROGRAM    MALUCH (kliknij) 

CZESNE 350 zł  

 

OPOLSKIE       DLA   RODZICÓW (kliknij)

530 zł bonifikaty

 

 

 

Podstawowymi aktami prawnymi które regulują naszą działalność jest USTAWA z 4 lutego o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 wraz z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 25 marca 2011 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych oraz UCHWAŁA nrXII/173/11 Rady Miasta Opola z dnia 07lipca 2011 r. W sprawie określenia wysokości i zasad ustalania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobek lub klub dziecięcy na terenie Miasta Opola.

 

Akty prawne do pobrania:

 ustawaUSTAWA

  

rozporządzenieROZPORZĄDZENIE

  

uchwałaUCHWAŁA

Z życia żłobka

DSC00045.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2018 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie