Radość przede wszystkim!

Wrażenia wywołane zajęciami edukacyjno-kulturalnymi muszą być zrównoważone zabawą.

W Centrum "DINO" nie ma obowiązku nauki, trzeba się natomiast dobrze bawić!

Naszym priorytetem jest świetny humor podopiecznych.

Każdy może się z nami bawić!

Organizacja przyjęć to specjalność CENTRUM DINO. Tu mogą Państwo urządzić swojemu dziecku niezapomniane urodziny lub imieniny, unikając przy tym wszystkich związanych z tym trudności i problemów. Podczas przyjęcia dzieci będą się wspaniale bawić, a Państwo mogą odpocząć przy kawie.

Imprezy organizowane w DINO charakteryzują się:
- miłą i sympatyczną atmosferą;
- bogactwem atrakcji;
- swobodą zabawy;
- aktywną rozrywką

Na Waszego malucha i jego przyjaciół czekają chwile zabawy z animatorem, malowanie buzi, zaproszenia, a także niespodzianki.

Każde organizowane przez nas przyjęcie zawsze jest bardzo kolorowe, wesołe, pomysłowe, wciągające, radosne i z pewnością niezapomniane. Poprzez ruch i zabawę sprawiamy, że ten dzień jest naprawdę wyjątkowy.

Wszyscy nasi Animatorzy, to wykwalifikowana kadra instruktorów, którzy pracują na co dzień z Dziećmi, prowadząc z nimi zajęcia ruchowe.

Posiadamy bogaty zestaw scenariuszy imprez, który zawsze możemy rozszerzyć na życzenie klienta. Wszystko po to, aby ten dzień był niezapomniany i abyśmy mogli wspólnie spełniać marzenia Waszych Pociech.

TEMATY IMPREZ

Przyjęcie nawiązuje do bajkowego tematu.

Przykładowe tematy:

• Mała Księżniczka
  • Wyprawa Piratów
  • Przygody z Kubusiem Puchatkiem
  • W Krainie Dinozaurów
  • Wyprawa do Dżungli
  • W Krainie Magii
  • Szaleństwa Hannah Montana
  • Bajkowi Bohaterowie

PRZEBIEG IMPREZY:

Po przywitaniu dzieci, nadchodzi czas na wspólną zabawę a w niej: poszukiwanie i odkrywanie skarbu Piratów, bal na zamku, wyprawa do Jungle, tańce z figlami, a kiedy dzieci przepełnione wrażeniami zasiadają do urodzinowego poczęstunku, pojawia się największa niespodzianka: TORT (w przypadku przyjęcia urodzinowego) lub inny smakołyk (ustalony wcześniej z nami)*, życzenia, wręczanie lub rozpakowywanie prezentów oraz czas na pamiątkowe zdjęcia.  Po krótkiej przerwie powracamy do wspólnej zabawy. W tej części proponujemy: malowanie twarzy dla całej grupy, swobodną zabawę dzieci przy muzyce.

Oferta zawiera:

• wynajęcie klubu na ustaloną liczbę godzin
  • zaproszenia,
  • zorganizowanie zabaw i animacji pod opieką doświadczonych animatorów, według wybranego rodzaju urodzin, przez cały czas ich trwania,
  • urodzinową dekorację w sali z poczęstunkiem,
  • w wolnej chwili ręczne malowanie twarzy (szczególnie dla dzieci, które nie chcą uczestniczyć w jakiejś zabawie).

* Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie żywieniowe, a także szczególnie wyczuleni na sprawy wymogów dietetycznych.