OTWARCIE 25.05

W zwiazku z otwarciem placówki 25 maja prosimy o informację mejlową kto z Państwa przyprowadzi dziecko w poniedziałek, gdyż wymagane jest stworzenie odrębnych grup. Prosimy o zapoznanie się z nowymi procedurami,które zostaną wysłane e-mailem i dostarczenie ich w miarę  możliwości do piątku do żłobka w godzinach 8 00 do 14 00 lub w poniedzialek przy przyjęciu dziecka do żłobka.

PROMOCJA            ->      665 zł                 z wyżywieniem

->    CENNIK          NA 2020 r.

Uzyskaliśmy środki z UE      ->  ZOBACZ CO SIĘ ZMIENI

UE

Uwaga!                        Przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie                     z obowiązkowym kalendarzem szczepień

Szanowni Państwo,

Oferujemy pomoc przy formalnościach związanych z ubieganiem się o uczestnictwo w projekcie Opolskie dla rodziców i dzieci.

Z pomocy skorzystać będą mogli rodzice/opiekunowie prawni, którym  w okresie opieki nad dzieckiem kończy się umowa o pracę, osoby zatrudnione na czas określony oraz pracujące będące w trakcie przerwy związanej z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym.

Zachęcamy do kontaktu na numer naszej placówki 535 346 635 lub za pomocą e-mail: gm @dino.edu.pl

Pomożemy Państwu zdobyć podstawowe informacje lub w przypadku szczegółowych zagadnień skierujemy do właściwych osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy projektu.

Podstawowe informacje o projekcie mogą również uzyskać państwo TUTAJ.

Copyright © 2020 Żłobek Dino  Rights Reserved.