Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

Get Adobe Flash player

 

Szanowni Państwo,

Oferujemy pomoc przy formalnościach związanych z ubieganiem się o uczestnictwo w projekcie Opolskie dla rodziców i dzieci.

Z pomocy skorzystać będą mogli rodzice/opiekunowie prawni, którym  w okresie opieki nad dzieckiem kończy się umowa o pracę, osoby zatrudnione na czas określony oraz pracujące będące w trakcie przerwy związanej z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym.

Zachęcamy do kontaktu na numer naszej placówki 535 346 635 lub za pomocą e-mail: gm @dino.edu.pl

Pomożemy Państwu zdobyć podstawowe informacje lub w przypadku szczegółowych zagadnień skierujemy do właściwych osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy projektu.

Podstawowe informacje o projekcie mogą również uzyskać państwo TUTAJ.

Z życia żłobka

DSC00032.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2022 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie