Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

Aktualności

ŻŁOBEK DINO

STREFA BEZPIECZNEGO KOMFORTU

 

 

UWAGA KONKURS!!

zlobki konkurs

 KLIKNIJ W OBRAZEK ŻEBY PRZEJŚĆ DO STRONY NA KTÓREJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE  KONKURSOWE (konkurs1 konkurs2)

 

 

Dzięki Państwa opiniom znaleźliśmy się wśród 

TOP 100 OF POLAND !!!  (kliknij)

 

 KARTA DUŻEJ RODZINY UPOWAŻNIA DO 5% ZNIŻKI 

CENA OD STYCZNIA 2024

725 zł

(w sprawie szczegółów zpraszamy do kontaktu)

tel: 535 346 635

  

Uzyskaliśmy środki z UE      ->    zobacz co                           się zmieniło

UE

 

Uwaga!                        Przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie  z obowiązkowym kalendarzem szczepień

 

 

 

 

 

W związku z wejściem w życie 15 lutego br. nowelizacji Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego przedstawiamy standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem obowiązujące w placówce prowadzonej przez Centrum Opieki i Edukacji DINO.

 

 

 Aby złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do naszej placówki wystarczy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ i wysłać ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .  W przypadku zamiaru oddania dziecka pod naszą opiekę w odleglejszym terminie, dla zwiększenia pewności otrzymania miejsca prosimy o kontakt telefoniczny na około 2 miesiące przed przyjęciem.

 

Formularze do pobrania:

Dzięki środkom z Unii Europejskiej Wasze dzieci przebywać bedą w klimatyzowanych pomieszczeniach wyposażonych w nowe zabawki wspierające rozwój integracji sensorycznej

Wymienione zostały posadzki i stolarka drzwiowa, a sanitariaty dostosowane są tak, aby codzienne  czynnosci higieniczne, mycie zębów oraz inne zabiegi wykonywane były w jeszcze wygodniejszych warunkach. Przestrzeń została rozświetlona, a obszar na sali zabaw został przeorganizowany i powiększony. Wszyscy, którzy wiedzą o tym, iż na nasz plac zabaw można wyjść bez konieczności opuszczania budynku przekonają się, że będzie to teraz jeszcze wygodniejsze. Doświetlona została klatka schodowa.  Na nasz koszt wymieniliśmy na ogródku płot dzielony ze szkołą, a już przed przed wejściem do obu skrzydeł złobka wita Państwa odnowiona  obróbka kamieniarska schodów i podestów oraz nowy mural.

BEZPIECZEŃSTWO

W ramach projektu podjazd dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych oraz schody obłożone zostały antypoślizgowym granitem szczotkowanymi, a stopnice dodatkowo oznaczone są specjalnym materiałem widocznym dla osób o słabym wzroku.

Nad bezpieczeństwem Waszych dzieci czuwać będzie nowy, wysokiej klasy system monitoringu,  który składa się będzie 12 kamer wysokiej rozdzielczości.

Zakupione zostały nowe lampy, a nieekologiczne świetlówki wymieniliśmy na oświetlenie led.

Większą prywatność zapewniają komplety rolet, które w sali audiowizualnej pozwolą na pełne zaciemnienie i jeszcze lepsze warunki dydaktyczne.

 KOMFORT

Zamontowane zostały 4 ZESTAWY KLIMATYZATORÓW z opcją dogrzewania w okresie przed sezonem grzewczym, aby komfort Waszych pociech był na najwyższym poziomie.

 

 

   

 

OFERTA   PROMOCYJNA

                                                                                               

oplata stała   

665 zł/mc z wyżywieniem (w ramach programu MALUCH)

 Od momentu otrzymania dotacji placówka pobierała będzie dodatkową opłatę w wysokości 15 zł/mc za obsługę programu.

-> KARTA ZGŁOSZENIOWA

Kontakt telefoniczny:   535 3466 35

 

Miasto Opole udziela dotacji celowej w wysokości 650 zł na dziecko objęte opieką w żłobku         

Cena dla osób spoza Opola zależna jest od kwoty dotacji przewidzianej w zamieszkiwanej przez Państwa gminie.     

-> WARUNKI PRZYJĘCIA

 

 

 

Szanowni Państwo,

Oferujemy pomoc przy formalnościach związanych z ubieganiem się o uczestnictwo w projekcie Opolskie dla rodziców i dzieci.

Z pomocy skorzystać będą mogli rodzice/opiekunowie prawni, którym  w okresie opieki nad dzieckiem kończy się umowa o pracę, osoby zatrudnione na czas określony oraz pracujące będące w trakcie przerwy związanej z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym.

Zachęcamy do kontaktu na numer naszej placówki 535 346 635 lub za pomocą e-mail: gm @dino.edu.pl

Pomożemy Państwu zdobyć podstawowe informacje lub w przypadku szczegółowych zagadnień skierujemy do właściwych osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy projektu.

Podstawowe informacje o projekcie mogą również uzyskać państwo TUTAJ.

Z życia żłobka

DSC00013.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2024 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie