Żłobek Dino


Nasze usługi kierujemy do rodziców, którzy podobnie jak my poszukiwali wyjątkowego i bezpiecznego miejsca gdzie mogliby zostawić swoje dzieci pod opiekę zaufanym ludziom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb zarówno maluchów i ich rodziców. Przy doborze programu zajęć, zabawek i pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim materiałów użytych w lokalu braliśmy pod uwagę, iż będą w nim przebywać także nasze dzieci.

Get Adobe Flash player

Aktualności

CENA OD STYCZNIA 2022

400 zł

 

(w sprawie szczegółów zpraszamy do kontaktu)

tel: 535 346 635

 

  

Uzyskaliśmy środki z UE      ->  ZOBACZ CO SIĘ ZMIENI

UE

 

Uwaga!                        Przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie                     z obowiązkowym kalendarzem szczepień

 

 

 

 

 

 Aby złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do naszej placówki wystarczy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ i wysłać ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .  W przypadku zamiaru oddania dziecka pod naszą opiekę w odleglejszym terminie, dla zwiększenia pewności otrzymania miejsca prosimy o kontakt telefoniczny na około 2 miesiące przed przyjęciem.

 

Formularze do pobrania:

OFERTA   PROMOCYJNA

                                                                                               

oplata stała   

665 zł/mc z wyżywieniem (w ramach programu MALUCH)

 Od momentu otrzymania dotacji placówka pobierała będzie dodatkową opłatę w wysokości 15 zł/mc za obsługę programu.

-> KARTA ZGŁOSZENIOWA

Kontakt telefoniczny:   535 3466 35

 

Miasto Opole udziela dotacji celowej w wysokości 650 zł na dziecko objęte opieką w żłobku         

Cena dla osób spoza Opola zależna jest od kwoty dotacji przewidzianej w zamieszkiwanej przez Państwa gminie.     

-> WARUNKI PRZYJĘCIA

 

 

 

Szanowni Państwo,

Oferujemy pomoc przy formalnościach związanych z ubieganiem się o uczestnictwo w projekcie Opolskie dla rodziców i dzieci.

Z pomocy skorzystać będą mogli rodzice/opiekunowie prawni, którym  w okresie opieki nad dzieckiem kończy się umowa o pracę, osoby zatrudnione na czas określony oraz pracujące będące w trakcie przerwy związanej z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym.

Zachęcamy do kontaktu na numer naszej placówki 535 346 635 lub za pomocą e-mail: gm @dino.edu.pl

Pomożemy Państwu zdobyć podstawowe informacje lub w przypadku szczegółowych zagadnień skierujemy do właściwych osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy projektu.

Podstawowe informacje o projekcie mogą również uzyskać państwo TUTAJ.

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS !UE

 

W najbliższych miesiącach przeprowadzone zostaną prace remontowe

Dzięki środkom z Unii Europejskiej Wasze dzieci przebywać bedą w klimatyzowanych pomieszczeniach wyposażonych w nowe zabawki wspierające rozwój integracji sensorycznej

Wymienione zostaną posadzki i stolarka drzwiowa, a sanitariaty dostosowane będą tak, aby codzienne  czynnosci higieniczne, mycie zębów oraz inne zabiegi wykonywane były w jeszcze wygodniejszych warunkach. Rozświetlimy tę przestrzeń, a obszar na sali zabaw zostanie przeorganizowany i powiększony. Wszyscy, którzy wiedzą o tym, iż na nasz plac zabaw można wyjść bez konieczności opuszczania budynku przekonają się, że będzie to teraz jeszcze wygodniejsze. Doświetlona będzie klatka schodowa.  Na nasz koszt wymienimy na ogródku płot dzielony ze szkołą, a już przed przed wejściem do obu skrzydeł złobka wiatć Państwa będzie odnowiona i ocieplona elewacja oraz trwała i estetyczna obróbka kamieniarska schodów i podestów.

BEZPIECZEŃSTWO

W ramach projektu podjazd dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych oraz schody obłożone zostaną antypoślizgowym granitem szczotkowanymi a stopnice dodatkowo oznaczone zostaną specjalnym materiałem widocznym dla osób o słabym wzroku

Nad bezpieczeństwem Waszych dzieci czuwać będzie nowy, wysokiej klasy system monitoringu, na który składać się będzie 12 kamer wysokiej rozdzielczości.

Zakupione zostaną nowe lampy, a nieekologiczne świetlówki zostaną wymienione na oświetlenie led.

Większą prywatność zapewnią komplety rolet, które w sali audiowizualnej pozwolą na pełne zaciemnienie i jeszcze lepsze warunki dydaktyczne.

Zamontowane zostaną 4 zestawy klimatyzatorów z opcją dogrzewania w okresie przed sezonem grzewczym, aby komfort Waszych pociech był na najwyższym poziomie.

 

 

   

 

Z życia żłobka

DSC00107.JP...
Image Detail Image Download

Facebook

Copyright © 2022 Żłobek Dino  Rights Reserved.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie