PROMOCJA            ->      700 zł                 z wyżywieniem

->    CENNIK          NA 2020 r.

Uzyskaliśmy środki z UE      ->  ZOBACZ CO SIĘ ZMIENI

UE

Uwaga!                        Przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie                     z obowiązkowym kalendarzem szczepień

OFERTA   PROMOCYJNA

oplata stała

700 zł/mc z wyżywieniem (w ramach programu MALUCH)

Obejmie ona wszystkich naszych dotychczasowych klientów, którzy zechcą skorzystać z tej propozycji. Stworzyliśmy dodatkowo pulę 10 promocyjnych miejsc ,  dla osób które, jako pierwsze zgłoszą się na tę ofertę do momentu zakończenia rekrutacji.

-> KARTA ZGŁOSZENIOWA

Kontakt telefoniczny:   535 3466 35

Miasto Opole udziela dotacji celowej w wysokości 650 zł na dziecko objęte opieką w żłobku

Cena dla osób spoza Opola zależna jest od kwoty dotacji przewidzianej w zamieszkiwanej przez Państwa gminie.

-> WARUNKI PRZYJĘCIA

Copyright © 2019 Żłobek Dino  Rights Reserved.