ANGIELSKI DLA DZIECI

Trwają zapisy na kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 i 45 minut (w zależności od grupy wiekowej)

ATRAKCYJNE CENY – 79 zł za 8 zajęć w miesiącu

Oferujemy:

• małe grupy (max 8 dzieci)
  • przyjazną atmosferę
  • naukę przez zabawę i ruch
  • gry, piosenki, rymowanki
  • quizy i konkursy językowe
  • karaoke po angielsku
  • zajęcia multimedialne
  • profesjonalną kadrę
  • efektywne nauczanie
  • imprezy okolicznościowe
  • upominki, nagrody, dyplomy

Dla rodziców:
udział w zajęciach otwartych i lekcjach pokazowych

indywidualne konsultacje z lektorem

Zajęcia odbywają się w lokalu przystosowanym do potrzeb dzieci, wyposażonym w pomoce multimedialne typu projektor, nagłośnienie, sprzęt do karaoke, chusty animacyjne itp. oraz ergonomiczne mebelki dostosowane do wzrostu dzieci.

Nauka języka obcego w wieku przedszkolnym bardzo silnie stymuluje rozwój ogólnej inteligencji dziecka i ułatwia mu przyswajanie wiedzy także z innych dziedzin. Jeśli przebiega w przyjaznej atmosferze - właśnie poprzez gry i zabawy - przynosi najlepsze rezultaty. Zapraszamy do uczenia się z nami!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (pobierz)