Uzyskaliśmy środki z UEUE

ZAINWESTUJEMY JE DLA WAS

ZOBACZ CO SIĘ ZMIENI

DARMOWE CZESNE          PRZEZ ROK!!!

"Opolskie dla rodziców" Dzwoń!

UWAGA!!

Nasza placówka                  wymaga  oświadczeń                         o przeprowadzonych obowiązkowych szczepieniach.

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS !UE

W najbliższych miesiącach przeprowadzone zostaną prace remontowe

Dzięki środkom z Unii Europejskiej Wasze dzieci przebywać bedą w klimatyzowanych pomieszczeniach wyposażonych w nowe zabawki wspierające rozwój integracji sensorycznej

Wymienione zostaną posadzki i stolarka drzwiowa, a sanitariaty dostosowane będą tak, aby codzienne  czynnosci higieniczne, mycie zębów oraz inne zabiegi wykonywane były w jeszcze wygodniejszych warunkach. Rozświetlimy tę przestrzeń, a obszar na sali zabaw zostanie przeorganizowany i powiększony. Wszyscy, którzy wiedzą o tym, iż na nasz plac zabaw można wyjść bez konieczności opuszczania budynku przekonają się, że będzie to teraz jeszcze wygodniejsze. Doświetlona będzie klatka schodowa.  Na nasz koszt wymienimy na ogródku płot dzielony ze szkołą, a już przed przed wejściem do obu skrzydeł złobka wiatć Państwa będzie odnowiona i ocieplona elewacja oraz trwała i estetyczna obróbka kamieniarska schodów i podestów.

BEZPIECZEŃSTWO

Nad bezpieczeństwem Waszych dzieci czuwać będzie nowy, wysokiej klasy system monitoringu, na który składać się będzie 12 kamer wysokiej rozdzielczości.

Zakupione zostaną nowe lampy, a nieekologiczne świetlówki zostaną wymienione na oświetlenie led.

Większą prywatność zapewnią komplety rolet, które w sali audiowizualnej pozwolą na pełne zaciemnienie i jeszcze lepsze warunki dydaktyczne.

Zamontowane zostaną 4 zestawy klimatyzatorów z opcją dogrzewania w okresie przed sezonem grzewczym, aby komfort Waszych pociech był na najwyższym poziomie.

Szanowni Państwo,

Oferujemy pomoc przy formalnościach związanych z ubieganiem się o uczestnictwo w projekcie Opolskie dla rodziców i dzieci.

Z pomocy skorzystać będą mogli rodzice/opiekunowie prawni, którym  w okresie opieki nad dzieckiem kończy się umowa o pracę, osoby zatrudnione na czas określony oraz pracujące będące w trakcie przerwy związanej z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym.

Zachęcamy do kontaktu na numer naszej placówki 535 346 635 lub za pomocą e-mail: gm @dino.edu.pl

Pomożemy Państwu zdobyć podstawowe informacje lub w przypadku szczegółowych zagadnień skierujemy do właściwych osób odpowiedzialnych za poszczególne elementy projektu.

Podstawowe informacje o projekcie mogą również uzyskać państwo TUTAJ.

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Dane zbierane automatycznie

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Ciebie pieniędzy oraz wysłania Tobie zamówionego towaru. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążęnia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Jesteśmy PIERWSZYM NIEPUBLICZNYM ŻŁOBKIEM W OPOLU ( rejestr dostępny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miasta OPOLE http://www.bip.um.opole.pl/?id=35721 ). Działamy w oparciu o Ustawę z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 ( Dziennik Ustaw z 2011 r. Nr 45 poz. 235 ) Ustawodawca założył, iż opiece podlegać będą dzieci od ukończenia 20-go tygodnia życia do 36 miesięcy (w wyjątkowych wypadkach do 4 lat).
W żłobku DINO każdy z wychowanków traktowany jest indywidualnie. Staramy się wyłowić jego zainteresowania, dostrzec i ukierunkować talent. Nie jesteśmy tego w stanie dokonać bez Państwa pomocy dlatego zakładamy daleko idącą współpracę z rodzicami. Podkreślamy Państwa rolę przy realizowaniu naszej misji i prosimy o sugestie oraz spostrzeżenia.

Copyright © 2019 Żłobek Dino  Rights Reserved.